• Nowy 2
 • Nowy 3
 • Nowy 05
 • Slide 11
 • Slide 12
 • Slide 13
 • Slide 14

Sukcesy w olimpiadzie matematycznej

W kole powiatowym olimpiady matematycznej aż 11 uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata. Z klasy VI byli to: Izabela Kantor i Vanessa Simha, z klasy VII: František Adamczyk, Jan Štefanek i Daniel Wojnar, z klasy VIII: Dorota Kaleta (3. miejsce) i Roman Koziel, z klasy IXA: Sebastian Michalik i Anna Milerska oraz z klasy IXB: Daniel Cieślar i Patrik Wiszczor. Sukcesem zakończył się również udział czwórki uczniów z klasy IXA i IXB w wojewódzkim kole olimpiady matematycznej, gdzie Daniel Cieślar z klasy IXB został laureatem tego konkursu.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w olimpiadzie i wspaniałą reprezentację naszej szkoły.


Sukcesy w olimpiadach fizycznych

Dużym sukcesem zakończył się udział naszych uczniów w olimpiadach fizycznych. W kole powiatowym olimpiady z fizyki w gronie laureatów byli dwaj uczniowie klasy IXB: Daniel Cieślar i Patrik Wiszczor, a w powiatowym kole olimpiady fizycznej Archimediada laureatami byli uczniowie klasy VII: Daniel Wojnar (5. miejsce), Karin Valková i Natalie Veselá. W wojewódzkim kole olimpiady z fizyki w gronie laureatów byli znowu dwaj uczniowie klasy IXB: Daniel Cieślar (10. miejsce) i Patrik Wiszczor (15. miejsce).

Dziękujemy wymienionym uczniom za udział w olimpiadach i wzorową reprezentację naszej szkoły.

 • Sponsor 1
 • Sponsor 2
 • Sponsor 3
 • Sponsor 4
 • Sponsor 5
 • Sponsor 6
 • Toni mosty