Zapisy do przedszkola odbędą się 7 maja.

Szczegóły zostaną podane na stronach szkoły.

Lekkoatletyka

Mikołajowa poprzeczka

We wtorek 5 grudnia 2017 odbyły się w Bystrzycy zawody w skoku wzwyż „Mikołajowa Poprzeczka”. Nasi chłopcy spisali się wspaniale. W kategori klas 6-7 Tobiasz Siwek zajął pierwsze miejsce z wynikiem 145 cm, a Andrzej Kubiena był drugi z wynikiem 140 cm. W kategorii klas 8-9 Filip Jančík zajął trzecie miejsce z wynikiem 1 50 cm.

POPRZECZKA  MAJOWA

Zawody polskich szkół podstawowych w skoku wzwyż organizuje corocznie szkoła w Trzyńcu. Reprezentacja naszej szkoły, chociaż w uszczuplonym składzie (3 zawodników),  spisała się  fantastycznie! Wszyscy z zawodów przywieźli medale.
Złoty medal -  Tobiasz Siwek  kl. VII  z niesamowitym wynikiem  150 cm.
Srebrny medal -  Paulina Rusz  kl. VII  z wynikiem  130 cm.
Brązowy medal -  Jana Kaleta  kl. VIII  z  wynikiem  135 cm.

Puchar Radia Czeskiego

Tradycyjnie w maju bierzemy udział w zawodach  lekkoatletycznych uczniów polskich oraz czeskich podstawówek o Puchar Radia Czeskiego. Zmagania zawodników odbyły się 15 maja 2018 na stadionie w Trzyńcu. Są to zawody drużynowe, w których udział  biorą dziewczyny młodsze klas VI- VII, dziewczyny starsze klas VIII-XI oraz chłopcy młodsi klas VI –VII i chłopcy starsi VIII-XI. Z naszej szkoły wystartowało przeszło 30 uczniów.

XXXVI Igrzyska Lekkoatletyczne

Tegoroczne zmagania lekkoatletów przebiegły w piątek 1 czerwca 2018 na stadionie w Trzyńcu. Organizatorem mistrzostw była  PSP  w  Czeskim Cieszynie.
Na starcie stanęło 397 zawodników z całego Zaolzia. Nasza ekipa liczyła 34 uczniów, którym  udało się wywalczyć następujące medale: