• Nowy 2
 • Nowy 3
 • Nowy 05
 • Slide 11
 • Slide 12
 • Slide 13
 • Slide 14

Dyrekcja szkoły, chóry szkolne Wiolinki oraz Crescendo serdecznie zapraszają na tradycyjny Koncert Majowy pt. „Piosenka jest dobra na wszystko“, który odbędzie się 17 maja 2024 o godzinie 17.00 w sali koncertowej Parafii Śląskiego Kościoła Ewangelickiego A.W. w Trzyńcu.

 

 

W Domu Kultury im. Petra Bezruča w sobotę 13 kwietnia odbył się finał Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Finałowy koncert Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie otworzyli wszyscy wykonawcy, śpiewając wspólną piosenkę.

Naszą szkołę reprezentowali: Filip Paszek, Anita Bielan, Klaudia Kantor. Wszycy zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie.

Początek występów każdego wykonawcy był poprzedzony krótką, często żartobliwą prezentacją wideo. Występy wszystkich małych śpiewaków były zachwycające.

Oczekiwanie na ogłoszenie wyników umilił wykonawcom i ich najbliższym zespół muzyczny Big Band, który działa przy szkole muzycznej w Trzyńcu pod kierunkiem Jirzego Zabystrzana. Solistką zepsołu jest uczennica naszej  szkoły Klaudia Kantor.

Nagrodzono również autorów festiwalowego loga. Wyróżnienie otrzymał Tomasz Bojko z ósmej klasy.

Wyniki:

Kategoria trzecia

W kategorii III, klasy 7-9 laureatką została Anita Bielan z naszej szkoły, która zaśpiewała piosenkę Byłam różą.

Kategoria czwarta – duety

W kategorii duetów nagrodzono duet w składzie Anita Bielan i Klaudia Kantor z naszej szkoły. Wspólnie wykonały utwór Nic dwa razy.

Dziękujemy za wspaniałą reprezentację naszej szkoły.

Głos TUTAJ

Zwrot TUTAJ

Zwrot filmik TUTAJ

 

 • Sponsor 1
 • Sponsor 2
 • Sponsor 3
 • Sponsor 4
 • Sponsor 5
 • Sponsor 6
 • Toni mosty