• Nowy 2
 • Nowy 3
 • Nowy 05
 • Slide 11
 • Slide 12
 • Slide 13
 • Slide 14

Link do nagrania z Festynu Szkolnego znajdziecie w artykule W naszej podstawówce wszystko może się zdarzyć

Tegoroczna edycja XXII konkursowego bienale Rozvíjej se, poupátko charakteryzowała się niezwykle wysokim poziomem wykonawczym wokalistów z polskich i czeskich szkół od Czeskiego Cieszyna aż po Jabłonków.

14 i 15 maja 2024 nasi gwiezdni śpiewacy w ilości 11: Danielka Taska, Natalka Koliba, Filipek Paszek, Magdzia Szewczyk, Marta Wałach, Liljana Wania, Linda Piechaczek, Nora Rusnok, Anita Bielan, Rebeka Cieślar, Anita Bielan i Klaudia Kantor wzięli udział w eliminacjach regionalnych w Domu Kultury w Strzycieżu.

Trzeba powiedzieć, iż ich prezentacje stały na najwyższym poziomie i wszyscy zasługują na ogromną pochwałę i podziękowanie za wspaniałą reprezentację naszej szkoły.

Wyniki eliminacji zdecydowanie potwierdziły olimpijską formę bystrzyckich śpiewaków. W swoich kategoriach zdobyli:

I miejsce :

Filipek Paszek, Nora Rusnok, Klaudia Kantor i DUET – Anita Bielan i Klaudia Kantor

II miejsce:

Natalka Koliba, Linda Piechaczek i Rebeka Cieślar

III miejsce:

Danielka Taska i Anita Bielan

W tym roku zyskaliśny REKORDOWĄ ilość nagród, bo aż 9!!!!!!!

Finał konkursu odbył się w niedzielę 26 maja 2024 w DDM w Trzyńcu. Konkursowa gala trwała 4 godziny i towarzyszyły jej ogromne emocje. Naszą szkołę reprezentowali zdobywcy I i II miejsc w eliminacjach. Niezwykle cieszy nas fakt, iż Nasi byli cudni i że odnotowaliśmy kolejne spore sukcesy:

I miejsce

duet - Anita Bielan i Klaudia Kantor z piosenką Nic dwa razy

Nagroda Jury

Linda Piechaczek – Gołębi song

To był rzeczywiście WSPANIAŁY FINISZ solowych konkursów w sezonie śpiewaczym 2023/24.

Dziękujemy wszystkim śpiewakom za wspaniałą reprezentację naszej szkoły!!!

 • Sponsor 1
 • Sponsor 2
 • Sponsor 3
 • Sponsor 4
 • Sponsor 5
 • Sponsor 6
 • Toni mosty